אודות דקור

דקור היא החברה המובילה בייצור ועיצוב לבית. החברה קיימת משנת 1972 ומעמדה הוותיק והיציב נבנה על איכות ועמידות. חברת דקור התחילה ממפעל קטן לייצור רהיטים וכיום מחזיקה חברה עם למעלה מ-100 עובדים , חמישה סניפים מרשימים בערים מרכזיות ברחבי הארץ ומפעל הטכנולוגי לייצור מטבחים המתקדם ביותר בישראל, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. בנוסף קיימת במפעל מחלקת צביעה ממוחשבת אשר מאפשרת שליטה על כמות החומר המותזת על המוצר ורמת צביעה מדויקת ברמת גימור גבוהה וייחודית.

לאחר שדקור תפסה את מעמדה שנים רבות בתחום המטבחים התפתחה והתפרשה לתחומי ייצור נוספים הנותנים מענה כולל לעיצוב הבית. כיום דקור מייצרת במפעל ישראלי אחד מרכזי והמתקדם מסוגו במזרח התיכון – מטבחים, ארונות אמבט, דלתות פנים וחוץ, ארונות קיר ועבודות קוריאן ייחודיות. דקור מספקת שירותים ללקוח הפרטי, לאדריכלים וקבלנים כאחד ונותנת מענה כולל בעולם העיצוב, המותאם בשפה אחת לכל חללי הבית.

הפילוסופיה של דקור

דקור מאמינה שסיום התהליך נעוץ בתחילתו ושבסיס טוב בונה עתיד טוב. מיום היווסדה של דקור, הדבר המוביל את החברה לצמיחה והתפתחות היא היגיעה הבלתי פוסקת אחר חידושים, איכות החומרים, ועיצוב המוצר. בדקור קיימת מחלקת פיתוח שתפקידה לפתח מוצרים ולהבטיח את איכות המוצר, יעילותו ועיצובו. צוות דקור משקיע זמן רב וחשיבה מעמיקה במחקר אחר חומרים חדשים, בפיתוח מוצרים ייחודיים לדקור, בריענון קווי העיצוב ובעשיה למען תוצאה המותאמת לצרכיו של הלקוח. עבור דקור הלקוח הוא גורם מרכזי וחשוב בהתהוותה של החברה. הוא המניע למאמצים שעושה החברה ולהצלחתה כמובילה בתחומה.