ביטוח סיעודי

עורך דין תעבורה ! דואגים לתנאים שלך !

כל אדם שמעוניין להבטיח לעצמו עתיד טוב, מבטח את עצמו בביטוחים שונים. אחד הביטוחים שלא מעט אנשים מבטחים את עצמם בהם הוא ביטוח סיעודי. מדובר על ביטוח אשר משלמים עליו אמנם לאורך שנים, אך הוא מבטיח שבמידה והאדם יגיע למצב סיעודי מכל סיבה, לא תהיה לו דאגה כלכלית שכן חברת הביטוח שבה הוא מבוטח, תשלם לו מדי חודש בחודשו סכום כזה או אחר, בהתאם לפוליסה. יחד עם זאת, לא פעם שומעים סיפורים על מבוטחים שונים בביטוח סיעודי שלא מצליחים לממש את הזכות שלהם במקרה הצורך ומקבלים סירוב מצד חברות הביטוח לשלם להם. מדובר על מקרים מורכבים ביותר שבהם חשוב מאוד לערב עורך דין העוסק בתחום תביעות ביטוח.

מהו ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי הוא למעשה הסכם בין אדם לבין חברת ביטוח כזאת או אחרת, כאשר בהתאם לאותו ההסכם, האדם בוחר לשלם פרמיה חודשית בתמורה להתחייבות של חברת הביטוח להעניק לו גמלה חודשית בהתאם לסכום הנקבע ביניהם במידה ויגיע למצב סיעודי. בעוד שהסיוע אשר מעניקה המדינה לחולים סיעודיים הוא מגיל 65 ומעלה, ביטוח סיעודי רלוונטי הן עבור מבוגרים והן עבור צעירים.

ניתן למצוא שני סוגים של פוליסת ביטוח סיעודי והם: ביטוח סיעודי קבוצתי מטעם קופת החולים, כאשר כל אחת מקופות החולים בקשר עם חברת ביטוח אחרת ומטרתה היא להעניק לחברי הקופה ביטוח סיעודי שהתנאים שלו אחידים וכוללים: תוקף של כיסוי ביטוחי לחמש שנים, גובה גמלה קבוע בהתאם לגיל ההצטרפות ועוד. הביטוח הסיעודי המדובר כרוך בתשלום ולא מוצע באופן אוטומטי לכל חבר קופת חולים.

סוג נוסף של פוליסת ביטוח סיעודי הוא פוליסה אשר כל אדם יכול לרכוש בצורה ישירה מחברת הביטוח והוא תקף לאורך כל החיים של המבוטח, כל עוד הוא משלם את הפרמיה. במסגרת הביטוח המדובר כל מבוטח יכול לבחור בסכום התגמול החודשי.

 מתי יש צורך בעו"ד ביטוח סיעודי?

על אף שלכאורה ביטוח סיעודי צריך להגן על האדם מבחינה כלכלית אם חלילה הוא מגיע למצב סיעודי ולאפשר לו להמשיך להתפרנס בכבוד, הרי שישנם מצבים שבהם אנשים מגיעים למצבים שבהם הם נדרשים להפעיל את הביטוח הסיעודי ומתמודדים עם סירוב מצד חברת הביטוח. מדובר על מצב לא פשוט להתמודדות ועל כן, אין ספק שכדאי מאוד לבחור בשירותיו של עורך דין סיעודי במקרה המדובר, אשר יעניק לכם ייצוג מקצועי כאשר המטרה היא להבטיח שחברת הביטוח תשלם לכם את כל הסכום שמגיע לכם בגין אותו ביטוח שבו ביטחתם את עצמכם.

כיצד בוחרים עו"ד ביטוח סיעודי?

מכיוון שתביעות ביטוח יכולות להיות תביעות מורכבות, חשוב ביותר שתבחרו בשירותיו של עו"ד ביטוח סיעודי מקצועי ומנוסה בתחום שיסייע לכם. הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתבדקו: ראשית כל, חשוב ביותר שתבחרו עורך דין הידוע כמומחה בתביעות ביטוח מעין אלה. עורך דין עם ניסיון בתחום יסייע לכם בצורה הטובה היותר. שנית, חשוב מאוד שתוודאו כי מדובר על עורך דין מקצועי ביותר ובעל המלצות רבות ומוניטין בתחום המדובר. וודאו כי לעורך הדין יש אתר מקצועי אשר מסביר היטב את כל הנושא על מנת לקבל מידע אודות עורך הדין ואודות הנושא באופן כללי. 

אז מה היה לנו בכתבה:

עורך דין תעבורה

משרדנו פועל כבר למעלה מ – 20 שנה ובחלוף השנים צבר הישגים רבים .

הצוות שלנו כולל כ- 8 עורכי דין מנוסים ומקצועיים שידאגו לכם לכל פרט שתצטרכו וידאגו להוציא אתכם עם הטוב ביותר שהיה ניתן להשיג , ואין ספק שהתוצאות של עורכי הדין שלנו מדברות בעד עצמן.

הערכים שמובילים את משרדנו הם : אמינות , מקצועיות , תוצאות , מחירים הוגנים ודאגה להליך מיצוי כל הזכויות של אזרחי ישראל .